Medler CleanEscalator

Kompleksowe czyszczenie ruchomych schodów i chodników.

Ruchome schody oraz bieżnie dla zapewnienia ciągłej i bezpiecznej pracy wymagają specjalistycznego czyszczenia. W firmie Medler CleanEscalator stosujemy wyłącznie sprawdzone metody oparte na specjalistycznej chemii i sprzęcie, dzięki temu zapewniamy najwyższą jakość usług. Od konkurencji odróżnia nas profesjonalizm, ciągłe pogłębianie wiedzy i świadomość, że dla uzyskania zamierzonego efektu konieczna jest umiejętność wykorzystania technologii, a nie jedynie jej posiadanie.

Opracowany przez nas system pozwala na doczyszczenie trudno dostępnych miejsc, pozbycie się smaru i innych zanieczyszczeń. Schody i bieżnie czyszczone są na wilgotno, a więc bez możliwości zalania układów napędowych, co zapewnia bezpieczeństwo i umożliwia natychmiastowe korzystanie z wyczyszczonych ciągów. Czyścimy stopnie oraz podstopnie bez względu na materiał z jakiego zostały wykonane. Dzięki możliwości dopasowania maszyn jesteśmy w stanie wyczyścić schody i bieżnie wszystkich producentów.

Źle dobrane środki chemiczne i metody czyszczenia mogą powodować zniszczenie stopni, ciemnienie (spalenie) aluminium, rozpuszczenie i zmatowienie farby lub porysowanie powierzchni. Ponadto nieprawidłowe mycie lub jego brak są często przyczyną usterek i prowadzą do kosztownych napraw. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala uniknąć powyższych błędów przy jednoczesnym zapewnieniu najlepszej jakości czyszczenia.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

czyszczenie ruchomych schodów,

czyszczenie ruchomych bieżni (trawelatorów),

czyszczenie podestów (pokryw rozdzielni),

czyszczenie bocznych ścian schodów i bieżni,

czyszczenie krawędzi schodów oraz cokołów,

czyszczenie elementów jezdnych,

czyszczenie przeszkleń,

renowacja podestów,

wydobywanie wżerów z aluminium.